Susisiekite

Susisiekime

Janonio g. 12, LT-35101
Panevėžys, LietuvaSutinku, kad mano asmens duomenys bus naudojami su manimi susisiekti. Su privatumo politika susipažinau

Verslo principai

„Roquette Group“ priėmė naują etikos kodeksą, kad remtų savo įmonių augimą ir užtikrintų VIENODUS jų veiksmus. Vadovaudamasi etikos kodeksu ir JT Pasauliniu susitarimu, „Amilina“ yra įsipareigojusi:

ŽMOGAUS TEISĖS

Įmonės turi:  
laikytis tarptautinių žmogaus teisių ir remti jų apsaugą; jokiais veiksmais neprisidėti prie žmogaus teisių pažeidimų.

LAIKYTIS DARBUOTOJŲ TEISIŲ

Įmonės turi:  
užtikrinti laisvę burtis į asociacijas ir veiksmingai pripažinti teisę vesti kolektyvines derybas; prisidėti prie visų formų priverstinio ir privalomojo darbo panaikinimo; prisidėti prie veiksmingo vaikų darbo panaikinimo; prisidėti prie diskriminacijos dėl užimtumo ir pareigų panaikinimo.

TAUSOTI APLINKĄ

Įmonės turi:  
remti atsargumo priemones, skirtas aplinkos apsaugos iššūkiams; įgyvendinti iniciatyvas, skatinančias didesnę aplinkos apsaugos atsakomybę; skatinti ekologiškų technologijų gamybą ir sklaidą.

KOVOTI SU KORUPCIJA

Įmonės turi:  

kovoti su visų formų korupcija, įskaitant turto prievartavimą ir kyšininkavimą.

 Visą naująjį etikos kodeksą galite atsisiųsti čia.

 

Esame akredituoti pagal „Sedex“ narių etiškos prekybos auditą SMETA. Atliekant SMETA auditą vertinama verslo etika, vadovaujantis etiškos prekybos iniciatyva (EPI) ir vietos įstatymais. Ypatingas dėmesys skiriamas įmonių politikai bei saugos ir sveikatos užtikrinimo procesams, darbo standartams, aplinkos apsaugai ir verslo etikai. Mūsų SMETA sertifikatą rasite čia.