Susisiekite

Susisiekime

Janonio g. 12, LT-35101
Panevėžys, LietuvaSutinku, kad mano asmens duomenys bus naudojami su manimi susisiekti. Su privatumo politika susipažinau

Karjera

Diegdama inovacijas „Roquette Amilina“ siekia, kad jos produktai būtų maksimaliai kokybiški, klientai – visiškai patenkinti, o kasdieniai iššūkiai gamybos grandinėje – įveikti. Mūsų misija – perdirbti vietos išteklius ir paruošti gaminius, turinčius didelę pridėtinę vertę. Siekiame tik nepriekaištingų rezultatų ir norime nuolat augti.

Nuolat ieškome chemikų, chemijos inžinierių, chemijos technologų, laboratorijos technikų, tyrėjų, gaminių naudojimo specialistų, elektronikos, programinės įrangos ir energetikos inžinierių, mechanikų, elektronikos operatorių, finansų ir ekonomikos analitikų bei kitų sričių specialistų.

Kurkime ateitį kartu! Kviečiame tapti tarptautinės įmonės dalimi ir kurti bei įgyvendinti savo idėjas, kurios pakeistų ateitį. Jei vis dar dvejojate, ar verta prisijungti prie „Roquette Amilina“, perskaitykite kelių mūsų darbuotojų pasakojimus apie kasdienius iššūkius ir darbo specifiką.