Susisiekite

Susisiekime

Janonio g. 12, LT-35101
Panevėžys, LietuvaSutinku, kad mano asmens duomenys bus naudojami su manimi susisiekti. Su privatumo politika susipažinau

Roquette Amilina pasaulyje

„Telkdama didelį dėmesį į tyrimus ir plėtrą, „Roquette Amilina“ kloja pamatus augti ateityje. Tvari veikla, klientų pasitenkinimas, sauga ir kokybė yra keletas pagrindinių mūsų vertybių“, – teigia Danas Tvarijonavičius, bendrovės įkūrėjas, Valdybos pirmininkas ir akcininkas.

„Roquette Amilina“ – viena iš augalinės kilmės produktų gamybos lyderių šiaurės Europoje, iš kviečių gamina ingredientus maisto ir kitiems pramonės sektoriams. Mes perdirbame kviečius į natūralų ir katijoninį krakmolą. šių rūšių krakmolas naudojamas gaminant daug angliavandenių turinčius maisto produktus ir kaip žaliava įvairiose pramonės srityse: nuo tekstilės ir cheminių produktų iki popieriaus ir kartono.

Mūsų gaminamas kviečių gliukozės sirupas tiekiamas maisto ir gėrimų pramonei. Galiausiai jis naudojamas kaip saldiklis, užpildas, antikristalizacinė medžiaga, rišiklis ir purškiamojo džiovinimo procesuose.

Nė vienas mūsų perdirbamas gaminys nenueina veltui: skaidulos ir daug baltymų turintys šalutiniai produktai naudojami gaminant įvairių rūšių kombinuotuosius pašarus.

Mūsų kviečių biorafinavimo gamyba vystoma Panevėžyje, Lietuvos agropramonės sostinėje ir Baltijos kviečių juostos – itin derlingo dirvožemio ir idealaus klimato javams kultivuoti regiono – centre. Juosta prasideda pietuose, Kaliningrado srityje (kai ši priklausė Rytų Prūsijai, buvo vadinama Vokietijos aruodu), driekiasi į šiaurę per Vidurio Lietuvos žemumą iki Latvijos ir baigiasi netoli Rygos.

Mūsų misija: perdirbti vietos išteklius į gaminius, turinčius didelę pridėtinę vertę.

Mūsų vertybės

Esame nuoširdūs žmonės, laikomės savo įsipareigojimų, elgiamės garbingai ir atsakingai. štai kas mes esame.
Esame grupė įsipareigojusių žmonių, kurie kasdien stengiasi labiau ir geriau patenkinti klientų lūkesčius.
Remdamiesi šeimos paveldu ir ilgalaike vizija nenuilstamai tyrinėjame, bendradarbiaujame ir kuriame naujoves. Tai yra būtina siekiant nuolat numatyti klientų poreikius ir juos patenkinti.
Mes didiname žmonių gerovę gerindami kasdienio vartojimo produktus, tuo pat metu tausodami ir rūpindamiesi ištekliais, teritorijomis ir bendruomenėmis. Esame įsipareigoję kurti patogią ir palankią darbo aplinką bei klientų patirtį.

„Amilinai“ įsiliejus į tarptautinę „Roquette“ įmonių grupę, nuo 2018m. birželio mėnesio „Amilina“ įmonė oficialiai tapo „Roquette Amilina“.

„Roquette Group“ – tai šeimos valdoma įmonių grupė. Ji turi klientų visame pasaulyje ir yra specializuotų maisto produktų sudedamųjų dalių ir farmacinių ekscipientų, gaminamų iš tokių augalinių žaliavų kaip kukurūzai, kviečiai, bulvės ir žirniai, gamybos lyderė. „Roquette“ gaminiai ir sprendimai pasižymi įrodytais technologiniais, mitybos ir sveikatos pranašumais, specialiai pritaikytais farmacijos, mitybos, maisto ir kitoms pramonės sritims.

Nuo pat įkūrimo daugiau nei prieš 80 metų grupė auga remdamasi inovacijomis, aistra darbui ir nuolatiniu atsidavimu siekiant nepriekaištingų rezultatų.

Jei norite sužinoti daugiau apie tarptautinę grupę, apsilankykite „Roquette“ interneto svetainėje.