Susisiekite
Notice: Trying to get property of non-object in /home/amilina17/public_html/wp-content/themes/amilina/header.php on line 63

Notice: Trying to get property of non-object in /home/amilina17/public_html/wp-content/themes/amilina/header.php on line 63
[contact-form-7 404 "Not Found"]

Tiekimo tvarumas

Atsakingai tiekti gaminius kiekvieną dieną tampa vis svarbiau, nes pasaulio ištekliai senka. Norime užtikrinti ilgalaikį, tvarų kokybiškų savo gaminių tiekimą ir su savo tiekėjais išsaugoti ilgalaikius bei patikimus santykius. Kad pasiektume šį tikslą, parengėme tvaraus tiekimo planą.

Sąmoningos maisto saugos Lietuvoje kampanija

Kad skatintų gerąją augalų apsaugos gaminių praktiką, „Roquette Amilina“ kasmet dirba su išoriniais partneriais ir rengia su tuo susijusias nacionalines sąmoningumo didinimo kampanijas.

Kampanijos metu ūkininkai ir mažmenininkai supažindinami su gerosios praktikos modeliais. Pirmiausia, jie informuojami apie racionalaus augalų apsaugos gaminių naudojimo galimybes, paskui kviečiami dalyvauti susitikimuose su ekspertais, kurie padeda suprasti pasėlių dezinfekavimo keliamą riziką ir siūlo apsvarstyti kitus sprendimus, neturinčius tokio žalingo poveikio sveikatai.

Vietiniuose laikraščiuose taip pat publikuojami straipsniai, kaip gerinti saugą žemės ūkyje naudojant pakaitinius gaminius, be to, vietos bendruomenėse platinamos brošiūros su penkiais pagrindiniais principais. Jie pabrėžia atsakingos kovos su parazitais svarbą renkantis kokybiškus, veiksmingus, bet sveikatai nepavojingus insekticidus, ir laikantis jų naudojimo instrukcijų.

„Roquette Amilina“ nuolat mezga naujus ryšius su vietos ūkininkais ir mažmenininkais, kad juos informuotų apie naujus, saugius ir nepavojingus būdus auginti ir rūpintis pasėliais.