Susisiekite

Susisiekime

Janonio g. 12, LT-35101
Panevėžys, LietuvaSutinku, kad mano asmens duomenys bus naudojami su manimi susisiekti. Su privatumo politika susipažinau

Tvari veikla

Dabarties ir ypač ateities pasaulis žada mums visiems daug iššūkių. Kai kurie jų gali kelti konfliktus ir pavojų pagrindinėms žmogaus teisėms. Šiuos iššūkius galime įveikti tik išlaikydami veiklą tvarią. Tokia veikla padeda sukurti malonesnę, sveikesnę ir saugesnę darbo aplinką, užmegzti sėkmingą dialogą ir naudingai bendradarbiauti su klientais ir partneriais. Šį kelią ir pasirinkome:

Inovatyvi programa išmaniesiems telefonams

„Roquette Amilina“ saugos duomenys per pastaruosius metus išlaiko aukštą lygį. „Starch Europe“, Europos krakmolo pramonės asociacija, už šiuos pasiekimus įmonei yra skyrusi ne vieną apdovanojimą.

Tokių gerų rezultatų pasiekiama dėl įvairių „Roquette Amilina“ gamykloje įgyvendintų saugos priemonių. Viena jų – išmaniesiems telefonams skirta programa „Sauga darbo vietoje“, pristatyta dar 2015 m. pabaigoje. Programa leidžia bet kuriam darbuotojui anonimiškai pranešti apie rizikingą situaciją, kuri gali sukelti avariją ar nelaimingą atsitikimą.

Programa išsaugo pavojų keliančią vietą ir jos nuotrauką ir automatiškai nusiunčia komandos vadovui, kuris ją išanalizuoja ir atitinkamai problemą sprendžia.

Ši naudinga priemonė motyvuoja visus darbuotojus būti atsakingiems už savo ir kitų saugumą ir greitai veikti, jei kyla rizikinga situacija.