Susisiekime

Susisiekime

Janonio g. 12, LT-35101
Panevėžys, LietuvaSutinku, kad mano asmens duomenys bus naudojami su manimi susisiekti. Su privatumo politika susipažinau

Tvari veikla

Dabarties ir ypač ateities pasaulis žada mums visiems daug iššūkių. Kai kurie jų gali kelti konfliktus ir pavojų pagrindinėms žmogaus teisėms. Šiuos iššūkius galima įveikti tik išlaikydami veiklą tvarią. Tokia veikla padeda sukurti malonesnę, sveikesnę ir saugesnę darbo aplinką, užmegzti sėkmingą dialogą ir naudingai bendradarbiauti su klientais ir partneriais. Šį kelią ir pasirinkome:

Inovatyvi programa išmaniesiems telefonams

2016 m. „Amilinos“ saugos duomenys buvo nepriekaištingi: jokių avarijų, nelaimingų atsitikimų ir prastovų. „Starch Europe“, Europos krakmolo pramonės asociacija, pagyrė įmonę už šį pasiekimą.

Tokių puikų rezultatų buvo pasiekta dėl įvairių „Amilinos“ gamykloje įgyvendintų saugos priemonių. Viena jų – išmaniesiems telefonams skirta programa „Sauga darbo vietoje“, pristatyta 2015 m. pabaigoje. Programa leidžia bet kuriam darbuotojui anonimiškai pranešti apie rizikingą situaciją, kuri gali sukelti avariją ar nelaimingą atsitikimą.

Programa išsaugo pavojų keliančią vietą ir jos nuotrauką ir automatiškai nusiunčia komandos vadovui, kuris ją išanalizuoja ir atitinkamai problemą sprendžia.

Ši naudinga priemonė motyvuoja visus darbuotojus būti atsakingus už savo ir kitų saugumą ir greitai veikti, jei kyla rizikinga situacija.