Susisiekite

Susisiekime

Janonio g. 12, LT-35101
Panevėžys, LietuvaSutinku, kad mano asmens duomenys bus naudojami su manimi susisiekti. Su privatumo politika susipažinau

Natūralus ir modifikuotas krakmolas

„Roquette“ gamina daugiau nei 300 rūšių natūralaus ir modifikuoto krakmolo ir parduoda jį visame pasaulyje. Krakmolas gaminamas iš įvairių žaliavų: kukurūzų, vaškinės brandos kukurūzų ir daug amilozės turinčių kukurūzų, taip pat kviečių, bulvių, tapijokų ir žirnių.

Remdamasi tvarumo filosofija ir aplinkos apsaugos tikslais, kurdama ir plėtodama krakmolo rūšis, „Roquette“ naudoja naujausias technologijas.

Vadovaudamiesi šiuo metodu, perdirbame krakmolą taip, kad jis kuo geriau atitiktų mūsų klientų poreikius. Taip gaminame naujų, inovatyvių rūšių krakmolą ir kitus išskirtinius produktus.

Kodėl verta rinktis krakmolą?

Be maistinės ir energinės vertės, kaip angliavandenių, krakmolas turi daug kitų naudingų savybių. Jis yra gana universalus – galima naudoti kaip maisto tirštiklį ir želę sudarančią medžiagą.

Kuo „Roquette Amilina“ gali būti naudinga?

Pagrindiniai „Roquette Amilina“ gaminiai yra natūralus ir modifikuotas kviečių krakmolas, kurį perdirbus, galima panaudoti įvairiais būdais.

Tiekiame produkciją popieriaus ir kartono pramonės įmonėms Vakarų ir Rytų Europoje, Skandinavijos šalyse. Mūsų klientai yra geriausios popieriaus ir kartono gamyklos, priklausančios tiek regioninėms, tiek tarptautinėms įmonėms.

„Roquette Amilina“ kviečių krakmolą taip pat tiekia ir maisto pramonei. Daugelyje mūsų šalių krakmolas klientams parduodamas per platintojų tinklą.

Jei norite sužinoti daugiau apie mūsų gaminius, apsilankykite „Roquette“ interneto svetainėje.